REKLAMLAR

9.Sınıf Edebiyat Destanların Özellikleri ,Türk Destanları ,Doğal -Yapay(Suni) Destanlar

İslamiyet Öncesi Türk Edebiyatında Kullanılan Nazım Biçimleri

9.Sınıf Edebiyat İslamiyet Öncesi Türk Edebiyatının Özellikleri

9.Sınıf Edebiyat Şiirde Yapı9.Sınıf Edebiyat Söz Sanatları Mecaz-ı Mürsel (Ad Aktarması)

9.Sınıf Edebiyat Söz Sanatları Tecahül-i Arif(Bilip de Bilmezlikten Gelme) ,Hüsn-i talil(Güzel Bir Nedene Bağlama) ,Tenasüp (Uygunluk)

9.Sınıf Edebiyat Söz Sanatları Mübalağa(Abartma) ,Telmih(Hatırlatnma)

9.Sınıf Edebiyat Söz Sanatları Teşhis (Kişileştirme) ,İntak (Konuşturma) ,Tezat (Karşıtlık)9.Sınıf Edebiyat Söz Sanatları İstiare(İğretileme)

9.Sınıf Edebiyat Söz Sanatları Teşbih (Benzetme)

9.Sınıf Edebiyat Şiirde Aliterasyon ve Asonans

9.Sınıf Edebiyat Şiirde Uyak (Kafiye) ve Redif ,Uyak Çeşitleri ,Uyak Düzeni(Şeması) ve Çeşitleri9.Sınıf Edebiyat Şiirde Vurgu ,Tonlama ,Ölçü

9.Sınıf Edebiyat Şiir ve Zihniyet

Edebî Eser (Edeb Metin); Tanımı ve Özellikleri

 1 2 3 4 > 

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sorucam@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.